Jak dbać o włosy zimą

Zima to nie najlepszy czas dla naszych włosów. Niska temperatura na zewnątrz i przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach przesuszają nasze włosy i sprawiają, że te elektryzują się i łamią. Jak z tym walczyć i jak dbać o włosy zimą?

W celu ich odpowiedniego zabezpieczenia niezbędna jest dobra pielęgnacja włosów, oparta głównie na ich dogłębnym nawilżeniu. Warto sięgnąć po nieco bardziej skoncentrowane maski zamiast odżywek oraz szampony przeznaczone do włosów suchych. To również doskonały czas na wykorzystanie różnej maści olejków do włosów. Wygładzą one nasze kosmyki, zabezpieczą końcówki, dociążą i nawilżą włosy, dzięki czemu będą one bardziej podatne na układanie.

Nie zapominajmy również o czapce! Zabezpiecza ona włosy i cebulki przed zimnem panującym na zewnątrz, dzięki czemu chroni je przed nadmiernym wypadaniem. Niestety nakrycie głowy nie zawsze sprzyja wyglądowi naszej fryzury i powoduje elektryzowanie się włosów. Jak z tym walczyć i jakie kosmetyki warto wybierać zimą opowie wam nasz specjalista – Robert Palma.

Jak dbać o włosy zimą opowie nasz specjalista

Robert to fryzjer z ponad 19-letnim doświadczeniem, który na temat włosów wie wszystko i chętnie dzieli się swoją wiedzą.

Informacje o produktach marki Medavita znajdziecie na medavita.pl. Produkty dostępne na beabeleza.pl oraz w salonach fryzjerskich i naszych sklepach stacjonarnych.

.

Film zrealizowany przez: Mishka Studio
Współpraca: Robert Palma