Aktualne trendy w koloryzacji

Warto zadać sobie pytanie: co dla nas, kobiet oznacza naturalny kolor włosów? Odpowiedź jest prosta. To nic innego jak uzyskanie efektu koloryzacji, dzięki któremu całe nasze otoczenie jak i my same, mamy wrażenie jakby włosy nigdy nie były farbowane. Włosy są pełne blasku, zdrowe i miękkie w dotyku.

Jeśli taki rezultat chcecie osiągnąć, właśnie dla Was jest najnowsza koloryzacja, firmy pochodzącej z włoskiej stolicy mody, Medavita – Luxviva.

Zadbaj o skórę głowy, a pokochasz swoje włosy

Medavita powstała ponad 50 lat temu. Specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków, w których skład wchodzą wyłącznie aktywne, naturalne komponenty i ekstrakty z roślin. A głównym hasłem marki jest określenie:

Zadbaj o skórę głowy, a pokochasz swoje włosy

W dbałości o skórę głowy oraz jej twory czyli włosy, w rezultacie licznych testów, Medavita skomponowała linię LUXVIVA „My Natural Color”. Wchodzący w jej skład samo-zabezpieczający krem koloryzujący, to szczególny produkt, który posiada w swym bogatym składzie aż 1% składników rekonstruujących włókna włosów. Farba jest całkowicie bezpieczna, cechuje się bardzo wysoką siłą pielęgnacyjną. Posiada wysoki procent składników ochronnych. Nadaje wyjątkowo naturalny efekt koloryzacji i co bardzo istotne, pokrywa w 100% siwe włosy. Producent sporo uwagi poświecił też kolorystyce – odcienie farb są bardziej chłodne. Dodatkowo farba Luxviva to odpowiedź na wszystkie potrzeby koloryzacyjne kobiet, ponieważ kolor wychodzi wyjątkowo naturalnie, bez tak niechcianych i nielubianych refleksów czerwieni, rudości i żółci.

Naturalny kolor włosów

Efektywność nowego kremu LUXVIVA “My Natural Color” po raz pierwszy na rynku polskim, została przedstawiona na początku października 2016, w Polanicy Zdroju przez fryzjerów z Włoch: Sarę Berce i Maurizio Sassi oraz przedstawicieli Art. Teamu Bea Beleza Polska: Macieja Fabjańskiego, Karola Olejnik, Roberta Palma i Jakuba Wujec.

Podczas wyjątkowego, blisko dwuipółgodzinnego show, zademonstrowano 18 wyjątkowo kobiecych koloryzacji, które wyróżniały się nadzwyczajną naturalnością, dokładnie taką, jaką jest cała linia Luxviva. Inauguracja pokazu należała do blondów, tak swoistych dla słowiańskiej urody. Następnie wyeksponowano zmysłowe brązy, a na zamknięcie pokazu czerwienie i rudości, które cieszyły się największym uznaniem wśród blisko setki fryzjerów.

Zobaczcie i sami oceńcie efekty koloryzacji Luxviva.

This slideshow requires JavaScript.

Film zrealizowany przez: Mishka Studio
Zdjęcia: Naftasquad
Miejsce wydarzenia: Hotel SPA Dr Irena Eris