krótkie fryzury gwiazd

Krótkie fryzury są szalenie modne i choć to nieoczywisty wybór, często decydujemy się na nie, kiedy potrzebujemy radykalnej zmiany wizerunku. Krótkie włosy nadają lekkości, są niesamowicie wygodne latem, a do tego są lżejsze i lepiej się układają. Najlepiej pasują do dziewczyn szczupłych i niskich, ale nie jest to żadna reguła. W zestawieniu zebraliśmy propozycję bardzo krótkich cięć, które spodobały nam się u znanych gwiazd Hollywood. Zobaczcie koniecznie, czy Wam się podobają – i jeśli tak – biegiem do fryzjera! 😉

1. Krótka fryzura Scarlett Johansson

Źródło: The New York Times

Piękna fryzura Scarlett to zasługa asymetrycznego cięcia i odpowiedniego farbowania. Efekt bardzo nam się podoba, ale trzeba zaznaczyć, że wymaga raczej wielu sprawnych zabiegów przed każdym wyjściem. Nie dla kobiet, które wiecznie się śpieszą i nie lubią spędzać czasu przed lustrem 😉

2. Krótkie cięcie jak Rihanna

Źródło: http://photosbyjaye.tumblr.com

Rihanna niemal od zawsze zachwyca nas swoimi fryzurami. Piosenkarka nie boi się eksperymentować, a na jej głowie widziałyśmy już chyba wszystko – długie do pasa warkoczyki, czerwone loki czy długie, rude grzywki. Ta czarna, krótka fryzura wygląda bardzo zachowawczo i elegancko. I bardzo nam się podoba!

3. Skromna Natalie Portman

Źródło: http://goodhousekeeping.com

Natalie Portman ma tak delikatne rysy, że dobrze wygląda nawet łysa – o czym udało nam się przekonać, kiedy musiała zgolić głowę do jednego z filmów. Ta krótka fryzurka jest bardzo zachowawcza, ale wygląda na aktorce pięknie i niepowtarzalnie. Coś w sam raz dla dziewczyn filigranowych, o delikatnych rysach twarzy.

4. Krótka fryzura Emmy Watson

Źródło: http://www.lorensworld.com

Nikt chyba nie podejrzewał, że Hermiona Granger, której czarodziejskie perypetie oglądaliśmy od najmłodszych lat, wyrośnie na tak śliczną kobietę, ikonę mody i znakomitą aktorkę. Stylizacjami i wyglądem Emmy Watson zachwycają się miliony. Jej fryzura to strzał w 10-tkę i coś czujemy, że lekko wydłużony tył przypadnie do gustu niezdecydowanym.

5. Krótkie cięcie? Zobacz Jennifer Lawrence

Źródło: http://jenniferlawrencedaily.tumblr.com

Jennifer Lawrence trudno odmówić naturalności – zdobywczyni Oskara jest uwielbiana właśnie za swój charakter i doskonałą grę aktorską, dzięki której szturmem zdobyła Hollywood. Jej fryzura jest genialna, bo nie wymaga wielu przygotowań. Wygląda tak, jakby Jennifer właśnie wstała z łóżka. I bardzo możliwe, że tak właśnie było 😉

6. Fryzura Katy Perry. Hit czy kit?

Źródło: http://www.sofeminine.co.uk

Nowa fryzura Kate Perry wzbudziła wiele kontrowersji – nie tylko ze względu na jej odważny wygląd, ale i historię, która kryje się z tą nagłą zmianą wizerunku piosenkarki. Z pewnością jest to cięcie dla odważnych – wygolone boki i rozjaśnione włosy są dla kobiet, które lubią się wyróżniać. Co o nich sądzicie?

7. Elegancka fryzura Robin Wright

Źródło: http://www.short-haircut.com

Robin Wright jest znana przede wszystkim z roli w serialu House of Card – jej elegancka, bezkompromisowa fryzura idealnie wpisuje się w postać, którą gra w serialu. To świetne cięcie dla kobiet w każdym wieku i co najważniejsze, nie wymagające dużo zachodu.

Która krótka fryzura podoba się Wam najbardziej?
A może macie inne typy, np. z naszego rodzimego podwórka?
Czekamy na Wasze opinie 🙂