Olivia Garden

Bamboo Touch to wyjątkowa ekologiczna seria popularnej marki Olivia Garden. Wchodzące jej skład bambusowe szczotki pokochało wiele włosomaniaczek. Poznaj nowości z kolekcji i zadbaj nie tylko o włosy, ale również o… środowisko!

Bamboo Touch Detangle Nylon

Bamboo Touch Detangle Nylon to szczotki do włosów w dwóch rozmiarach – M oraz L – wykonane z naturalnego bambusa. To niezwykle lekkie rozwiązanie, idealne do użytku na co dzień – zarówno do cienkich i krótkich, jak również do dłuższych, gęstych włosów. Są one wyposażone w nylonowe igiełki zakończone kuleczkami. Dzięki temu nie wyrywają i nie łamią one kosmyków, a ponadto – zapewniają przyjemny masaż podczas czesania. Ten z kolei wspomaga mikrokrążenie w cebulkach, pobudzając włosy do wzrostu. Nylonowe włosie zapobiega również puszeniu oraz elektryzowaniu się pasm. Stają się one lśniące, gładkie i idealnie rozczesane, a Ty dodatkowo dbasz o planetę!

OLIVIA GARDEN Szczotka Bamboo Touch Detangle Nylon L – duża bambusowa szczotka do włosów OLIVIA GARDEN Szczotka Bamboo Touch Detangle Nylon M – Szczotka do włosów bambusowa

Bamboo Touch Blowout Thermal

Bamboo Touch Blowout Thermal to okrągłe szczotki służące do modelowania włosów. Ich rączka wykonana jest z bambusa, dzięki czemu są one wygodne w użyciu i niewiele ważą. Nylonowe włosie jest jonizowane, chroni więc włosy przed niechcianym elektryzowaniem w trakcie czesania. Szczotki posiadają ceramiczną powłokę, która gwarantuje szybkie, równomierne rozprowadzanie ciepła. Otwory wentylacyjne zapewniają z kolei odpowiedni przepływ powietrza podczas modelowania. Szczotki nadają się do każdego rodzaju włosów i pozwalają stworzyć wyjątkowe fryzury – nawet na specjalne okazje! Są one dostępne w trzech różnych rozmiarach – 33 mm, 43 mm i 53 mm.

OLIVIA GARDEN Bamboo Touch Blowout Thermal – Szczotka do modelowania włosów 33mm OLIVIA GARDEN Bamboo Touch Blowout Thermal – Szczotka do modelowania włosów 43mm OLIVIA GARDEN Bamboo Touch Blowout Thermal – Szczotka do modelowania włosów 53mm

Bamboo Comb

Bamboo Comb to oryginalne, ekologiczne grzebienie z naturalnego bambusa z zaokrąglonymi ząbkami. Sprawdzają się one zarówno w przypadku włosów suchych, jak i mokrych, doskonale rozczesując nawet najbardziej splątane pasma. Nadają się one jednak nie tylko do ich czesania, ale i do rozprowadzania masek czy odżywek do włosów. Dzięki ich niewielkiej wadze oraz rozmiarom, grzebień możesz z powodzeniem zabrać ze sobą do torebki i mieć go zawsze pod ręką. Wykonanie z bambusa sprawia, że grzebienie nie elektryzują i nie puszą włosów, co dla większości włosomaniaczek jest niezwykle istotne. Są one także znacznie bardziej wytrzymałe niż grzebienie drewniane. Bamboo Comb dostępne są w dwóch kształtach – z rączką i bez – oraz dwóch rozmiarach. Lekki i ergonomiczny bambusowy grzebień marki Olivia Garden może stać się Twoim nowym towarzyszem – w pracy i na wyjeździe!

ILU BambooM! Sweet Tangerine Bamboo Comb – Bambusowy grzebień do włosów

Combo Detangling Brush

Combo Detangling Brush to kolejna propozycja dla miłośniczek stylu eko i włosowej pielęgnacji. To szczotka do włosów z bambusa z naturalnym włosiem dzika oraz nylonowymi igiełkami. Takie połączenie zapobiega puszeniu oraz elektryzowaniu się pasm i pomaga stymulować cebulki do wzrostu. To zasługa przyjemnego masażu skóry głowy, który zapewniają okrągłe zakończenia nylonowego włosia. Zawarta we włosiu z dzika naturalna keratyna sprawia z kolei, że rozczesane włosy są gładkie i błyszczące. Combo Detangling Brush posiada wygodny, poręczny uchwyt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni podczas czesania. Jest ona lekka, ale wytrzymała jednocześnie – z powodzeniem posłuży Ci przez wiele lat. Szczotka dostępna jest w dwóch rozmiarach, co pozwala dopasować ją m.in. do długości włosów.

OLIVIA GARDEN Combo Detangling Brush – Szczotka wykonana z bambusa do rozczesywania włosów z włosia z dzika L OLIVIA GARDEN Combo Detangling Brush – Szczotka wykonana z bambusa do rozczesywania włosów z włosia z dzika M

Dlaczego właśnie bambus?

Bambus to najszybciej odnawialny roślinny zasób świata, produkujący mnóstwo tlenu i pochłaniający dwutlenek węgla. Jest on także mocnym i jednocześnie lekkim materiałem – w przypadku akcesoriów do włosów sprawdza się więc idealnie. Bambus to również całkowicie biodegradowalne tworzywo i ekologiczna alternatywa dla wszechobecnego plastiku. W asortymencie Bea Beleza dostępne są wszystkie wymienione akcesoria z serii Olivia Garden Bamboo Touch. Używając ich, możesz zadbać o przyszłość naszej planety. Każdy krok w stronę ekologii ma znaczenie – a ten jest wyjątkowo prosty! Szczotki i grzebienie wykonane z bambusa to dobry wybór zarówno dla Twoich włosów, jak i środowiska.