Zdrowe, miękkie i mocne włosy to marzenie każdej kobiety. W osiągnięciu takiego efektu może pomóc innowacyjna kuracja K18. Wnikając do wnętrza włosa, jest ona w stanie odbudować nawet najbardziej zniszczone pasma. Poznaj elementy wchodzące w skład tej wyjątkowej kuracji!

K18 – efekt całkiem nowych włosów!

K18 Hair to marka działająca w Polsce od roku. W celu całkowitej odbudowy zniszczonych włosów wykorzystuje ona naukę i technologię, a konkretnie – biomimetykę. Peptyd K18 umożliwia przewodzenie aminokwasów do wnętrza włosa. To z kolei pozwala połączyć wiązania dwusiarczkowe i keratynowe, które uległy zerwaniu, i przywrócić je do naturalnego, pierwotnego stanu. W przeciwieństwie do innych kosmetyków, produkty K18 odnawiają włosy od wewnątrz i zapewniają długotrwałe rezultaty. Badania kliniczne potwierdzają, że są one w stanie odwrócić powstałe na włosach zniszczenia zaledwie w cztery minuty. Nie bez powodu peptyd ten nazywany jest przełomem molekularnym!

Zwiększa on elastyczność włosów, wzmacnia je i odwraca uszkodzenia, będące następstwem zabiegów chemicznych, mechanicznych czy stylizacji na gorąco. Kosmetyki K18 Hair mogą z powodzeniem stosować także mężczyźni – w tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń! Zostały one stworzone z myślą o wszystkich, którzy marzą o idealnej kondycji włosów – nawet jeżeli były one poddawane wielu zabiegom.

K18 Molecular Repair Leave-In Hair Mask 5ml – 4 minutowa maska intensywnie regenerująca

Wegańskie i w pełni bezpieczne produkty

K18 to pierwsza opatentowana formuła tego typu, a tym samym – prawdziwa innowacja na rynku. W skład kuracji wchodzą kosmetyki wegańskie, nietestowane na zwierzętach. Można stosować je zarówno w salonach fryzjerskich, jak i w domowym zaciszu. Są one kompatybilne ze wszystkimi zabiegami profesjonalnymi. Jeden z produktów to maska – Professional Molecular Repair Hair Mask, która może być z powodzeniem wykorzystywana w warunkach domowych. Produkty są całkowicie bezpieczne dla włosów – także tych poddawanych zabiegom koloryzacji. Stworzono je z myślą o wszystkich rodzajach włosów – zarówno prostych, jak i kręconych z natury.

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask 150ml – 4 minutowa maska intensywnie regenerująca

Maska do włosów z molekułą K18

Maska bez spłukiwania K18 Professional Mask to druga część dwuetapowej kuracji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby była ona używana samodzielnie. Poziom pH na poziomie 5,0-6,0 pozwala domknąć łuski włosów, a następnie zamknąć w nich peptyd. Dzięki temu możliwe jest połączenie zerwanych łańcuchów i delikatnie odżywienie pasm. Włosy po użyciu maski są wzmocnione oraz idealnie nawilżone, bez efektu obciążenia. Efekty kuracji widać już po pierwszym użyciu, jednak początkowo zaleca się stosowanie maski przy każdym myciu. Po 4-6 myciach tego typu, wystarczy używać jej co 3-4 mycie, aby utrzymać efekt końcowy jak najdłużej.

Nie musisz już poświęcać wielu godzin tygodniowo na pielęgnację swoich włosów – aby zobaczyć rezultaty wystarczy kilka minut! Maska K18 dostępna jest w asortymencie Bea Beleza – możesz więc sprawdzić efekt jej działania na własnych włosach. Z pewnością pozbędziesz się problemów z rozczesywaniem, a pasma staną się miękkie i gładkie. Co ciekawe, K18 pomaga przeciwdziałać nawet szkodom spowodowanym przez chlorowaną wodę!

Rozpocznij swoją domową pielęgnację z K18 i obserwuj, jak zmieniają się Twoje włosy.