Piękna opalenizna to coś, bez czego wiele z nas nie wyobraża sobie lata. Zanim jednak położymy się na leżaku w promieniach gorącego słońca, warto zastanowić się, czy nie istnieją bezpieczniejsze alternatywy. Mowa m.in. o… kroplach opalających! To rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się wyjątkową opalenizną bez narażania się na szkodliwe działanie promieni UV.

Krople opalające – co to takiego?

Krople opalające to wciąż mało znany produkt – warto jednak mówić o nim jak najwięcej. Stanowi on świetną alternatywę dla tradycyjnego opalania. To doskonały sposób, aby nadać skórze pięknego blasku oraz kolorytu bez konieczności wystawiania jej bezpośrednio na słońce. Wystarczy nanieść kilka kropli na skórę, aby po zaledwie kilku godzinach zachwycała ona naturalną, estetyczną opalenizną. Na uwagę zasługują m.in. krople opalające Perle de Soleil marki Marc Inbane. Produkt wegański, przebadany dermatologicznie i całkowicie pozbawiony szkodliwych parabenów. Aby uzyskać efekt delikatnej opalenizny, wystarczy pomieszać kilka kropli produktu ze stosowanym na co dzień kremem nawilżającym. Następnie nałożyć go równomiernie na umytą twarz, szyję oraz dekolt. Ich stosowanie nie wymaga rezygnacji z ulubionych kosmetyków do pielęgnacji. Możesz mieszać krople opalające z używanymi dotychczas kremami. Krople Perle de Soleil od Marc Inbane mogą być ponadto stosowane niezależnie od rodzaju skóry. Co więcej, mogą sięgać po nie bez obaw także kobiety w ciąży oraz osoby, dla których ekspozycja na słońce czy korzystanie z solarium nie są wskazane.

 

Rezultaty stosowania kropli opalających

Krople opalające pozwalają cieszyć się piękną opalenizną bez niepożądanych skutków w postaci oparzeń czy problemów skórnych. Jeśli przed aplikacją kropli wygładzisz skórę, wykonując peeling np. przy użyciu rękawicy peelingującej Marc Inbane, efekt będzie bardziej równomierny, a trwałość opalenizny, jeszcze większa. Co istotne, rezultaty stosowania kropli opalających są wyjątkowo naturalne. Jeśli użyjesz jednej lub dwóch kropli, dodasz swojej skórze blasku i delikatnie ją opalisz. Jeżeli jednak sięgniesz po trzy lub cztery krople produktu, uzyskasz efekt nieco intensywniejszej opalenizny. Skóra wciąż jednak będzie prezentować się naturalnie. Stosowanie kropli opalających co kilka dni pozwala podtrzymać efekt zabiegu przez dłuższy czas. Jeśli więc zależy Ci na czekoladowym odcieniu skóry przez całe lato, możesz śmiało reaplikować produkt Perle de Soleil co jakiś czas, zarówno na szyję oraz dekolt, jak i na samą twarz.

Krople opalające – korzyści ze stosowania

Tradycyjne opalanie i nadmierne wystawianie skóry na słońce może skutkować zarówno poparzeniami słonecznymi czy problemami skórnymi. Nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne w godzinach mocnego nasłonecznienia może prowadzić także do innych problemów zdrowotnych. Rezygnacja z opalania na rzecz stosowania kropli opalających może więc przynieść więcej korzyści, niż mogłoby się wydawać. Poczwórna formuła opalająca – Erytruloza, Dimethyl Isosorbide i Karmel – zapewnia równie ciekawe efekty jak ekspozycja na słońce, nie wpływając przy tym negatywnie na stan zdrowia i samej skóry. Wybierając krople opalające, możesz sama decydować o ilości nakładanego produktu, a tym samym – o efekcie końcowym i kolorycie skóry. To w pełni bezpieczne i skuteczne rozwiązanie, które pokochasz już po jednym użyciu.

Jeśli tego lata chcesz zachwycać naturalną opalenizną, a jednocześnie nie zachwyca Cię wizja długich godzin na słońcu, krople opalające od Marc Inbane okażą się strzałem w dziesiątkę. Znajdziesz je w asortymencie Bea Beleza – podobnie jak rękawicę peelingującą lub nawilżający peeling producenta, które pomogą Ci przygotować skórę do aplikacji kropli. Wybierz bezpieczny i skuteczny produkt, jakim są krople Perle de Soleil, i ciesz się wyjątkowym efektem w postaci równomiernej, delikatnej i naturalnej opalenizny przez całe lato – a nawet później!