Trendy - inspiracje walentynkowe

Walentynki, zwane też Dniem Świętego Walentego, jak co roku obchodzić będziemy za niespełna dwa tygodnie, 14 lutego. Chyba wszyscy jednogłośnie uznajemy to święto za jedną ze znaczących uroczystości kulturalnych, a przede wszystkim komercyjnych. W sklepach znajdziemy wszystko z motywem serca, od kartek po poduszki i inne gadżety.

Oczywistym jest, że wśród nas znajdą się osoby, które nie są zwolennikami tego święta. Których zdaniem uczucia należy okazywać przez 365 dni, tyle ile ma rok, a nie emanować miłością tego jednego dnia.

Walentynki – kochasz czy nie kochasz?

Nie ma znaczenia czy walentynki należą do Twoich ulubionych świąt, czy też nie. Nie ma znaczenia, czy obchodzisz je sama, czy też z kimś. W wybranych przez nas romantycznych fryzurach poczujesz się jak gwiazda i zakochasz od pierwszego wejrzenia.

Niech to będzie dla Ciebie dzień wyjątkowy, niezależnie jak do niego podchodzisz. Oczaruj wszystkich. Wykorzystaj walentynki jako pretekst, żeby wyjść poza swój codzienny look. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy, niech przedstawione trendy będą inspiracją do stworzenia wyjątkowej fryzury na wyjątkowy (albo i nie) dzień.Źródło: Harpers Bazaar, Elle