Wypadanie włosów to problem, z którym można skutecznie sobie radzić – kluczowe jest jednak dobranie odpowiedniego leczenia. Stosowanie specjalnych preparatów trychologicznych jest w stanie skutecznie zahamować utratę włosów, niezależnie od jej przyczyny. Po jaki produkt warto sięgnąć w przypadku łysienia androgenowego, a który zatrzyma utratę włosów po chorobie lub letnim sezonie? Sprawdźmy…

Medavita Lotion Concentree – przeciwko wypadaniu włosów

W przypadku nadmiernej utraty włosów najlepiej sięgnąć po sprawdzone kosmetyki trychologiczne pełne bezpiecznych, naturalnych składników aktywnych. Lotion Concetree marki Medavita to specjalistyczna wcierka do włosów o wyjątkowo wysokiej skuteczności. Zawiera ona ponad dziesięć skoncentrowanych komponentów mających na celu stymulację mikrokrążenia oraz hamowanie wypadania. Już 1,5 miesiąca jej systematycznego stosowania jest w stanie przynieść zauważalną poprawę w postaci większej gęstości włosów i ich znacznie mniejszej utraty. Wcierka sprawdza się niezależnie od rodzaju pasm i przyczyny wypadania – to dobry wybór zwłaszcza w przypadku utraty włosów po przebytej chorobie lub chemioterapii, a także podczas stosowania suplementów przeciwko wypadaniu.

 

Medavita Lotion Concentree Homme – przeciwko łysieniu androgenowemu

W przypadku łysienia androgenowego warto zastosować inny preparat z serii – a mowa o wcierce Medavita Lotion Concentree Homme. Dzięki zawartości skoncentrowanych składników aktywnych skutecznie spowalnia lub całkowicie zatrzymuje ona wypadanie włosów na tle hormonalnym, jednocześnie stymulując wyrastanie nowych. Cebulki zostają odżywione i pobudzone, a skóra – odpowiednio dotleniona. Wcierka zawdzięcza swoją skuteczność szczególnie wyciągowi z palmy sabałowej Serenoa Repens. To komponent o działaniu antyandrogenowym, hamujący proces niszczenia mieszków włosowych. Co więcej, dzięki regulacji pracy gruczołów łojowych preparat pomaga uporać się także z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy.

 

Medavita Lotion Concentree Medatonic – delikatna wcierka na mniejsze problemy

Jeżeli dotyczy Cię problem sezonowego wypadania włosów, warto postawić na delikatny preparat Lotion Concentree Medatonic. To skuteczne rozwiązanie w przypadku lekko osłabionych pasm, które potrzebują odbudowy oraz stymulacji do dalszego wzrostu. Tonik najlepiej stosować w połączeniu z preparatem oczyszczająco- peelingującym Cutis Pura. Wersja Medatonic różni się od podstawowego preparatu jedynie stężeniem składników aktywnych. Większa zawartość wody w składzie sprawia, że wykazuje on delikatniejsze działanie i może być stosowany nawet każdego dnia.

 

Aktualne promocje Bea Beleza na preparaty trychologiczne

Obecnie w Bea Beleza czekają na Ciebie promocje na zestawy preparatów trychologicznych Medavita. Możesz więc nabyć jednocześnie dwa skuteczne produkty, płacąc zdecydowanie mniej – a to korzyść zarówno dla Twoich włosów i skóry głowy, jak również dla portfela. Możesz zdecydować się na jeden z gotowych kompletów:

  • tonik przeciw wypadaniu włosów Lotion Concentree + tonik oczyszczający skórę głowy Cutis Pura;
  • wcierka na łysienie androgenowe Lotion Concentree Homme + tonik oczyszczający skórę głowy Cutis Pura;
  • tonik do wrażliwej skóry głowy Velour Lozione Dermorelax + tonik oczyszczający skórę głowy Cutis Pura…

… lub skomponować zestaw samodzielnie, łącząc peeling enzymatyczny Cutis Pura wraz z wybraną przez siebie wcierką. Kurację wspomnianymi preparatami warto ponadto wspomóc stosowaniem specjalnych szamponów trychologicznych. Dzięki propozycjom z serii Lotion Concentree możesz wykonać zabieg trychologiczny bez wychodzenia z domu, zapewniając wszystko co najlepsze nie tylko swoim włosom, ale i skórze głowy. Wybierz produkt, który najbardziej odpowiada potrzebom Twoich pasm oraz skalpu i sprawdź, jak szybko pojawiają się pierwsze efekty kuracji.