Samodzielna stylizacja fryzur w domowym zaciszu bywa skomplikowana i czasochłonna – chyba że posiadasz sprzęt, który skraca czas jej wykonania do minimum. Odpowiednio dobrana prostownica, lokówka lub suszarka jest w stanie stworzyć idealną fryzurę w zaledwie kilka minut. Na które urządzenia warto zwrócić szczególną uwagę, jeśli zależy Ci na szybkiej i efektownej domowej stylizacji?

Limitowana edycja HH Simonsen – dla niepowtarzalnych loków

Jeśli zależy Ci na tym, aby stylizacja nie tylko przyniosła wyjątkowe efekty, ale i zajęła jak najmniej czasu, zwróć uwagę na zestawy HH Simonsen z limitowanej edycji. Każdy z nich zawiera wygładzającą szczotkę z włosiem dzika, karbonowy grzebień oraz klipsy do stylizacji włosów. To jednak nie wszystko – prawdziwą wisienkę na torcie stanowi główny element kompletu, czyli lokówka lub karbownica. To wyjątkowo skuteczne, a zarazem bezpieczne urządzenia do stylizacji, stosowane przez fryzjerów w profesjonalnych salonach. W przypadku lokówki Casual Curls Gold VS10 największy atut stanowi efekt jonizacji oraz jej unikatowy kształt, umożliwiający tworzenie jeszcze ciekawszych fryzur.

Model Spiral Curls VS1 to z kolei rozwiązanie dla wszystkich fanek prawdziwych sprężynek. Karbownica Muffled Crimper Gold VS6 pozwoli Ci natomiast wykonać idealne drobne fale i widocznie zwiększyć objętość fryzury. Wszystkie urządzenia posiadają ceramiczną teflonową powłokę, zapobiegającą uszkodzeniom pasm oraz oparzeniom. Wyposażono je także w czytelny ekran LED, umożliwiający sprawny wybór odpowiedniej temperatury. Stylizacja przy użyciu sprzętów od HH Simonsen jest nie tylko prosta, ale również niezwykle szybka i efektowna. Jeśli chcesz zachwycać idealną fryzurą przez cały dzień – niezależnie od okazji – wcale nie musisz umawiać się na wizytę w salonie!

 

Rozwiązanie 2w1, czyli lokówko-suszarka Babyliss Pro Rotating

Jeżeli czas stylizacji włosów ma dla Ciebie kluczowe znaczenie, doskonałym rozwiązaniem okażą się urządzenia 2w1, takie jak lokówko-suszarka Pro Rotating od Babyliss Pro. Pozwala ona na znaczną oszczędność czasu – przy jej użyciu możesz bowiem suszyć i kręcić włosy jednocześnie. Sprzęt posiada technologię jonową, która znacząco redukuje problem puszenia i elektryzowania się włosów. Wyposażono go w dwie wymienne szczotki z naturalnym włosiem z dzika i końcówkami z epoksydowej żywicy. Możesz więc dopasować je do długości swoich pasm, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty stylizacji. Suszarko-lokówka posiada ponadto chłodny nawiew i umożliwia regulację temperatury oraz prędkości na dwóch poziomach. Obraca się ona w dwóch kierunkach, zapewniając tym samym jeszcze większe możliwości tworzenia fryzury, a dzięki technologii ceramicznej skutecznie chroni kosmyki. Teraz możesz suszyć i stylizować włosy w tym samym czasie, zyskując mnóstwo czasu!

 

Ekspresowe suszenie – suszarki Babyliss Pro

Susząc włosy, chcemy zazwyczaj ograniczyć czas tej czynności do minimum. Nie każda suszarka pozwala jednak dokładnie wysuszyć gęste, grube pasma w ciągu kilku minut – dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór sprzętu. Suszarki Babyliss Pro to idealny wybór dla osób, którym zależy na krótkim czasie suszenia i efekcie lekkich, wygładzonych włosów. Model Rapido z bezszczotkowym silnikiem i funkcją jonizacji skutecznie chroni włosy przed elektryzowaniem, zapewniając im jednocześnie łatwość rozczesywania i maksymalną gładkość. Sześć stopni regulacji temperatury i nadmuchu gwarantuje idealne dopasowanie do potrzeb, tłumik znacząco zmniejsza hałas urządzenia, a dołączony w zestawie dyfuzor – umożliwia dodatkowo tworzenie pięknych fal i loków. Równie ciekawe rozwiązanie stanowi suszarka Vulcano HQ wyposażona w niezwykle wytrzymały silnik. Obydwa modele spełniają oczekiwania profesjonalnych fryzjerów – z pewnością więc sprawdzą się także podczas domowej stylizacji, zwłaszcza jeśli zależy Ci na czasie.

 

Wszystkie wspomniane wyżej produkty do stylizacji czekają teraz na Ciebie w Bea Beleza w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oprócz nich w naszym asortymencie znajdziesz także wysokiej klasy prostownice – np. model EP 5.0 Technology – dzięki którym w zaledwie kilka minut uzyskasz idealnie proste, lśniące pasma. Niezależnie od tego, czy postawisz na lokówkę, czy na prostownicę, zachwycisz fryzurą wszystkich wokół, a na jej wykonanie poświęcisz tylko kilka chwil!