Odżywczy zabieg Trendy Hair

Wiosna już nadeszła, więc czas najwyższy na odżywienie włosów po zimie. Mróz, czapka i szalik odcisnęły swoje piętno na moich włosach, które stały się matowe, łamliwe i wiecznie naelektryzowane.

Po pomoc w ich regeneracji udałam się do swojego fryzjera, który na moje przesuszone pasma zaproponował odżywczy rytuał z elastyczną keratyną i żeń-szeniem marki Trendy Hair. Zazwyczaj zabiegi u fryzjera kojarzą się z godzinami spędzonymi na myjce lub na krześle, więc informacja, że ten konkretny zabieg zajmie tylko 7 minut mile mnie zaskoczyła.

7 korzyści w zaledwie 7 minut

Jak zapewnia producent w przeciągu tak krótkiego czasu kuracja ma dać naszym włosom aż 7 korzyści w postaci poprawy ich elastyczności, odmłodzenia, nadania zdrowego wyglądu, pobudzenia do wzrostu, ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, zwiększenia podatności na stylizację i eliminację porowatości.

Sam zabieg jest bardzo przyjemny, najpierw fryzjer myje włosy szamponem tej samej marki, w celu ich przygotowania do rytuału. Następnie na całą długość włosów nakłada kurację Elastic, która zapakowana jest w 2 saszetki, które należy ze sobą połączyć. Mikstura pozostaje na waszych włosach przez 7 minut i działa cuda 😉

Efekty widoczne gołym okiem?

Po zmyciu kuracji i wysuszeniu włosów, muszę szczerze powiedzieć, że efekty przerosły mojej oczekiwania. Włosy są wygładzone, sypkie, podatne na układanie, mięsiste i przede wszystkim bardzo błyszczące. Co ważne przy moich cienkich pasmach, kuracja za mocno ich nie obciążyła, więc fryzura nie straciła na objętości. W celu przedłużenia efektów zabiegu, zakupiłam szampon i odżywkę Trendy Hair do użytku w domu. Produkty ładnie pachną, dobrze się zmywają i na moich włosach, jak dotąd, sprawdzają się bez zarzutu.

Czy warto?

Zdecydowanie tak! Profesjonalne zabiegi fryzjerski opierają się na kosmetykach o znacznie wyższej zawartości aktywnych składników, które wpływają na kondycję naszych włosów. Rytuał Elastic zawiera elastyczną keratyną, która wytwarza specjalną powłokę chroniącą pasma przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak niska temperaturą, suche powietrze czy szkodliwe promieniowanie UV. Ponadto w składzie znajdziemy wyciąg z żeń-szenia, który stymuluje wzrost włosów oraz zwiększa ich objętość. Osobiście zdecydowanie polecam i zapewne jeszcze nie raz sama udam się na kolejny zabieg.

Poniżej możecie zobaczyć film pokazujący proces aplikacji kuracji Trendy Hair Elastic i jej efekty. O kuracji możecie też poczytać na stronie producenta.

Jeśli korzystaliście z tego lub innego zabiegu fryzjerskiego koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Film zrealizowany przez: Mishka Studio
Zabieg wykonał: Maciej Fabjański

Produkty, na których pracował Maciej: