Najlepsze szczotki do włosów

W dzisiejszym odcinku videobloga omawiamy najlepsze szczotki do włosów. Prawidłowo dobrana szczotka jest tak samo ważna dla zdrowia i wyglądu włosów jak szampon. Często pytacie, jaką szczotkę wybrać i dlaczego. Mamy nadzieje, że tym wpisem pomożemy Wam w podjęciu decyzji.

Na rynku jest dostępnych wiele szczotek, jednak ich działanie może być bardzo różne: rozczesywanie na mokro, na sucho, odporność na wysoką temperaturę, skrócenie czasu suszenia, rozczesywanie bez bólu. Jak wśród nich wybrać taką, która będzie idealnie dopasowana do rodzaju włosów?

Recenzowane szczotki

HH SIMONSEN Boar Brush – świetna szczotka z włosia dzika japońskiego. Idealnie masuje skórę głowy, pobudzając mieszki i zwiększając przepływ krwi. Poprawia krążenia i nadaje włosom piękny, naturalny połysk na całej ich długości. Bardzo podobna jest szczotka OLIVIA GARDEN Ceramic +ION Supreme Boar – Szczotka tylko z włosiem dzika

TANGLE TEEZER – szczotka do rozczesywania włosów czarna, pozwala na błyskawiczne rozczesanie bez bólu: nie ciągnie, nie szarpie ani nie wyrywa włosów. Korzystnie wpływa na cebulki, a używana regularnie zwiększa połysk. Przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów, idealna do rozczesywania mokrych włosów.

HH SIMONSEN Wet Brush Epic Quick Dry Brush – szczotka do modelowania na gorąco i wygładzania włosów oraz THE WET BRUSH Detangling Hairbrush Yellow – szczotka rozplątująca włosy (zobacz także inne modele szczotek Wet Brush), zostały szerzej omówione w recenzji video. Zapraszamy do obejrzenia! Bardzo podobna jest szczotka OLIVIA GARDEN Finger Brush Large.

Dajcie znać, czy znacie którąś z prezentowanych szczotek i jak się u Was sprawdziła. Czekamy na komentarze!