Marzysz o lśniących, zachwycających swym kolorem i doskonale układających się włosach? Jeśli w codziennej pielęgnacji stawiasz na wysoką jakość i kosmetyki do włosów zawierające w swym składzie odpowiednio dobrane i skomponowane substancje pochodzenia naturalnego. Marka Kemon i oferowane przez nią produkty zostały stworzone właśnie dla Ciebie!

Marka Kemon – producent ekologicznych kosmetyków do włosów

Kemon to włoska firma, która już od lat zajmuje się produkcją profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Do ich produkcji eksperci marki Kemon wykorzystują nie tylko innowacyjne rozwiązania kosmetologiczne, ale też naturalne składniki pochodzenia roślinnego uprawiane w lokalnych gospodarstwach ekologicznych. Wieloletnia tradycja, profesjonalizm oraz doświadczenie osób tworzących markę to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności produktów do włosów Kemon. 

Co jeszcze wyróżnia włoską markę? To szacunek dla środowiska i ludzi, a także pełnienie rozmaitych funkcji społecznych i etycznych. Włoski producent od początku swojej działalności propaguje również działania proekologiczne. Produkcja kosmetyków do włosów Kemon prowadzona jest zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego. Do marki Kemon należy Eco Bio Open Lab. Laboratorium na świeżym powietrzu, a w zakładzie produkującym kosmetyki wdrożono szereg rozwiązań ekologicznych, np. system redukujący produkcję odpadów czy korzystanie z aut z napędem hybrydowym.

Szeroka oferta kosmetyków Kemon do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów

Pod szyldem marki Kemon kryją się profesjonalne kosmetyki do włosów, które dzielą się na 3 główne kategorie.

1. Produkty techniczne przeznaczone do stosowania w salonach fryzjerskich. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim preparaty do koloryzacji włosów, m.in. farby do włosów, piankę do włosów maskujących siwe pasma czy produkty przeznaczone do rozjaśniania kosmyków lub do wykonywania trwałych lub półtrwałych zabiegów na włosach.

2. Produkty do pielęgnacji włosów, które pogrupowano w 4 linie produktowe.

  • Actyva – kompleksowa linia produktów przeznaczona do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Łączy w sobie tradycję z innowacyjnością oraz funkcjonalność z poszanowaniem dla natury. W tej linii znajdziemy m.in. kosmetyki dyscyplinujące, nawilżające, wzmacniające kolor.
  • Actyvabio – naturalne i w pełni ekologiczne produkty o zrównoważonym składzie skomponowanym w zgodzie z naturą i stworzone z myślą o zdrowych, lśniących i pięknych włosach. Wzbogacone o formułę fitokompleksów i posiadają certyfikat Cosmos Organic. 
  • Liding – linia kosmetyków wykazujących proste, szybkie i skuteczne działanie, idealna do codziennej pielęgnacji. Wśród preparatów z tej serii znajdziemy m.in. produkty przeznaczone do włosów farbowanych, podatnych na wypadanie, przesuszonych czy pozbawionych objętości.
  • Kidding – kosmetyki stworzone z myślą o najmłodszych. To doskonałe produkty do włosów przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia, zawierające w swym składzie organiczne substancje aktywne pochodzenia naturalnego. Kosmetyki o słodkim, owocowym, przyjemnym zapachu są idealne nawet dla maluchów z wrażliwą i delikatną skórą.

3. Dwie linie produktów do stylizacji włosów:

  • Hair Manya to kosmetyki stylizacyjne stworzone z myślą o osobach kreatywnych i poszukujących niecodziennych rozwiązań. Wśród kosmetyków z tej linii odnajdziemy preparaty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dla pań marka Kemon oferuje preparaty służące do stylizacji włosów falowanych. Nadaje włosom objętości i grubości oraz utrwala i definiuje fryzurę. Preparaty Hair Manya dla kobiet zachwycają żywymi kolorami i orzeźwiającymi zapachami. Wśród kosmetyków dla mężczyzn znajdziemy preparaty do stylizacji, modelowania i golenia brody. Wszystkie kosmetyki pięknie pachną, są wydajne i zamknięte w estetycznych opakowaniach.
  • AND – profesjonalna linia do stylizacji włosów gwarantująca wygodę i ogromną swobodę w trakcie układania fryzur. W składzie kosmetyków z linii AND znajdziemy aktywne składniki przeciwutleniające oraz filtry UV. Produkty zostały podzielone na: przygotowanie do stylizacji, właściwa stylizacja i wykończenie fryzury.

Skorzystaj z bogatej oferty kosmetyków do włosów Kemon, by zafundować swoim włosom pielęgnację i stylizację na najwyższym poziomie.