balsamy do ust eos recenzja

Uwielbiamy wyjątkowy design balsamów do ust EOS – pozytywnie wyróżniają się na tle innych kosmetyków tego typu, są niewielkie i poręczne, jak ulał pasują do nawet maleńkiej kobiecej torebki. Oczywiście wygląd opakowania nie jest najważniejszą rzeczą, na jaką zwracamy uwagę przy wyborze balsamów do ust, ale to miły akcent dla większości kobiet, które przecież z natury są estetkami. Zresztą wygląd balsamów do ust EOS to tylko początek ich zalet!

Balsamy do ust EOS – recenzja

Źródło: allure. com

Co o swoim produkcie mówi producent?

Balsamy do ust EOS są cenione na całym świecie ze względu na swoje piękne zapachy i naturalny skład z filtrem przeciwsłonecznym SPF 15, który chroni nasze usta przed działaniem promieni słonecznych. Trzeba przyznać, że skład kosmetyku rzeczywiście jest imponujący – wosk pszczeli, oliwa z oliwek, olej kokosowy i jojoba, masło shea, witamina E – wszystko naturalne, wegetariańskie, z miksem dobrej jakości olejów. To z pewnością ogromna zaleta dla wszystkich świadomych konsumentek.

Balsamy do ust EOS – nasza recenzja

Do testu wybraliśmy orzeźwiający balsam o zapachu cytryny. Zaraz po designie opakowania to właśnie zapach w EOS przyciąga uwagę jako pierwszy – potwierdzamy, że jest ciekawy 😉 Co dla nas ważne, balsam jest wygodny w użytkowaniu. Niewielki, szczelnie zamknięty w okrągłym pojemniku, nie łamie się i nie trzeba go nakładać palcem, co dla nas osobiście jest dużą zaletą. Sam kosmetyk rzeczywiście miło nawilża usta, ma lekko słodki smak (stewia w składzie) i wygląda bardzo naturalnie, nie zostawiając żadnego koloru na wargach, a jedynie nadając im subtelny połysk. To lubimy!

Warto zwrócić uwagę, że nie wszystkie balsamy mają filtr przeciwsłoneczny – jeśli to dla Ciebie ważne, przyjrzyj się składowi wybranego produktu. Testowany przez nas cytrynowy EOS balsam taki posiadał, więc ten wątek pojawił się w recenzji.

Do koloru do wyboru

Balsamy do ust EOS są dostępne w wielu zapachach – owoce lata, słodka mięta, jagoda acai, waniliowa mięta – wybór jest trudny 😉 Kosmetyk można kupić pojedynczo lub w zestawie.

Produkt testowany przez nas jest w promocji – możesz zobaczyć go tutaj.

Podsumowując.
Dlaczego polecamy Wam balsamy do ust EOS?

  • w 100% naturalne, organiczne składniki
  • produkt wegetariański (wosk pszczeli w składzie)
  • z dodatkiem witaminy E, która wspomaga działanie olejów
  • skład z filtrem słonecznym SPF 15
  • piękne zapachy (mięta, jagody acai, cytryna)
  • kosmetyk wygodny w użytkowaniu
  • ciekawe kolory i przyciągający uwagę design opakowania

Testowałyście? Co o nich sądzicie? 🙂