Trychologia to dziedzina medycyny skupiająca się na dolegliwościach związanych ze skórą głowy oraz włosami. Wszelkiego rodzaju zabiegi z tego zakresu są w stanie znacząco wpłynąć na ich kondycję i uporać się z wieloma problemami zdrowotnymi. Jeśli chcesz w bezpieczny sposób wzmocnić swoje włosy i zadbać o swój skalp, w Bea Beleza Hair Studio czeka na Ciebie kilka skutecznych zabiegów trychologicznych!

Zabiegi trychologiczne – dla kogo?

Zabiegi trychologiczne wykonywane przez doświadczonych specjalistów to dobry wybór
w wielu sytuacjach. Na konsultację i odpowiednio dobrany zabieg warto udać się w przypadku nadmiernego wypadania włosów, ich powolnego wzrostu czy znacznego osłabienia. Indywidualnie dopasowany zabieg może okazać się pomocny również przy szybko przetłuszczającej się skórze głowy, łupieżu, wypryskach czy uczuciu swędzenia i napięcia skóry. Zabiegi trychologiczne obejmują także intensywną regenerację włosów – jeśli więc zwyczajnie chcesz wzmocnić swoje pasma i cieszyć się ich zdrowym wyglądem, tego rodzaju wizyta również okaże się strzałem w dziesiątkę!

Trychologia w salonie Bea Beleza Hair Studio

Podczas wizyt w salonie Bea Beleza Hair Studio wykonujemy darmową diagnozę skóry głowy i włosów. W tym celu wykorzystujemy profesjonalną kamerę trychologiczną, dzięki której jesteśmy w stanie otrzymać precyzyjny obraz stanu skalpu oraz samych kosmyków. Na podstawie uzyskanego obrazu do każdej Klientki lub Klienta dopasowujemy indywidualny program leczenia skóry głowy lub pielęgnacji włosów. Nasza oferta obejmuje kilka zabiegów trychologicznych.

Velour

Kuracja Velour została stworzona z myślą o skórze wrażliwej oraz suchej – doskonale bowiem nawilża ją i łagodzi. Zabieg zapewnia równowagę hydrolipidową i przywraca skórze odpowiednie pH. Co więcej, w efekcie leczenia skóra staje się znacznie bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Kuracja dedykowana jest m.in. osobom cierpiącym na AZS czy łuszczycę, w tym dzieciom.

Requlibre

Zabieg Requilibre ma z kolei na celu uregulowanie pracy gruczołów łojowych. W rezultacie pacjenci mogą myć głowę nieco rzadziej, bez utraty uczucia świeżości. To dobry wybór dla osób borykających się z łupieżem lub nadmiernym przetłuszczaniem.

Puroxine

W naszej ofercie znajduje się także zabieg Puroxine, dedykowany osobom z łojotokowym zapaleniem skóry, łupieżem bądź zapaleniem mieszków włosowych. Kuracja ta łagodzi stany zapalne, likwiduje łupież i oczyszcza skórę głowy.

Lotion Concentrée Homme

Nie zapomnieliśmy również o osobach cierpiących na łysienie androgenowe – i na tę przypadłość mamy skuteczne rozwiązanie! Mowa o zabiegu Lotion Concentrée Homme, mającym na celu zahamowanie lub spowolnienie wypadania włosów na tle hormonalnym. Kuracja wpływa ponadto na tempo wzrostu włosa, pobudzając mikrokrążenie, dotleniając skórę głowy i odżywiając cebulki.

Lotion Concentrée

Kolejna kuracja, jaką wykonujemy w naszym salonie, to Lotion Concentrée. Jest ona dedykowana Klientkom i Klientom z problemem nadmiernej utraty włosów – tym razem jednak mowa o wypadaniu sezonowym, pooperacyjnym, związanym z niedoborami czy dużym stresem. Zabieg jest w stanie zatrzymać lub znacząco spowolnić wypadanie włosów, jednocześnie stymulując wyrastanie nowych i przyspieszając tempo porostu pozostałych.

Cutis Pura

Zabieg Cutis Pura to dobry wybór niezależnie od stanu skóry głowy czy typu włosów. Jego celem jest utrzymanie ich w odpowiedniej kondycji i zapobieganie ewentualnym problemom skórnym. Jest to możliwe dzięki dokładnemu oczyszczaniu skalpu z martwego naskórka, łoju, zanieczyszczeń czy resztek kosmetyków. Tego typu kuracja wykonywana raz w miesiącu jest w stanie skutecznie dotlenić skórę głowy i przygotować ją do przyjmowania składników aktywnych. W przypadku skóry problematycznej najlepsze efekty przynosi wykonywanie zabiegu raz w tygodniu.

Seria odpowiednich zabiegów wykonanych przez specjalistę jest w stanie przywrócić zdrowie skórze głowy i znacząco wzmocnić włosy. Jeśli Twój skalp wymaga spersonalizowanej pielęgnacji, skupiającej się na konkretnym problemie, zapraszamy na wizytę – wykonamy diagnozę i dobierzemy najlepszą kurację!