Loki bez ciepła, romantyczne fale, idealna fryzura na walentynki

Romantyczne i zmysłowe fale na włosach to niewątpliwie idealna fryzura na Walentynki. Czy to na krótkich, czy na długich włosach, wyglądają niezwykle kobieco i dodają seksapilu. Są idealną fryzurą same w sobie lub stanowią doskonałą bazę pod niemal każde upięcie.
14 lutego coraz bliżej, więc dziś pokażemy wam jak je wykonać na 3 różne sposoby.

Naturalne fale na krótkich włosach

Jeśli myślisz, że loki i fale wyglądają dobrze tylko na długich włosach, to nic bardziej mylnego. Wystarczy dobrać odpowiedni sprzęt, z pomocą którego uzyskamy wymarzony efekt. Brak efektu „a’la pudel” gwarantowany!

My efekt romantycznych fal osiągnęliśmy za pomocą ROD VS2 od HH Simonsen. Nietypowy, rozszerzający się ku górze kształt lokówki doskonale sprawdza się przy krótkich włosach. Nadaje im objętości, unosząc je u nasady za pomocą mocniejszego skrętu i zapewnia osiągniecie naturalnego efektu za sprawą luźniejszego skrętu na końcach.

Jak sprawnie pracuje się tą lokówką i jak fajny rezultat można nią osiągnąć zobaczycie na filmie poniżej.

Romantyczne fale na długich włosach

Większość z nas do wykonania fal na włosach używa różnego rodzaju lokówek czy prostownicy, a istnieje nieco zapomniany, ale jakże idealny do tego celu sprzęt – falownica. Świetnie sprawdzi się zarówno na krótkich, jak i na długich włosach. Na filmie zobaczycie, jak szybko udało nam się wyczarować romantyczny look, idealny na walentynki, przy pomocy falownicy VS8 Waver od HH Simonsen.

Fale bez użycia ciepła

Jeśli jesteście zwolenniczkami uzyskiwania loków na włosach bez użycia ciepła, koniecznie musicie spróbować tej metody!


Źródło: Pinterest