Kosmetyki w podróż

Lato rozpoczyna się na dobre, a wraz z nim – uwielbiany przez wszystkich sezon urlopowy. Warto jednak pamiętać, że letnie wyjazdy nie oznaczają wolnego od pielęgnacji włosów. Jakie produkty zabrać ze sobą w podróż i co zrobić, aby walizka nie pękła od ich nadmiaru? Oto wakacyjny niezbędnik każdej włosomaniaczki!

Produkty w formacie „travel size”

Jadąc na wakacje, niekiedy chciałybyśmy zabrać ze sobą połowę wyposażenia łazienki. Niestety, najczęściej trzeba ograniczyć się wyłącznie do całkowicie niezbędnych kosmetyków – zwłaszcza, jeśli lecimy samolotem. W tym przypadku doskonałe rozwiązanie stanowią produkty do włosów w formacie „travel size”. Opakowania o pojemności 30, 50, 75 lub 100 ml to zdecydowanie lepszy wybór na wakacyjny urlop, niż butelki w klasycznym rozmiarze, ważące prawie pół kilograma. Przygotowując się do krótkiego weekendowego wypadu, warto sięgnąć także po pojedyncze saszetki z kosmetykiem. Doskonale sprawdzą się one w sytuacji, kiedy planujemy myć włosy tylko raz i nie potrzebujemy większej ilości szamponu czy odżywki.

W Bea Beleza każda włosomaniaczka znajdzie profesjonalne kosmetyki do włosów w wersji podróżnej. To zarówno szampony, odżywki i maski, jak również fluidy, serum czy kremy stylizujące. Wśród dostępnych produktów znajdują się także niewielkie buteleczki z olejkiem do włosów czy 10-mililitrowe opakowania pudru zwiększającego objętość. Do niektórych zestawów kosmetyków z asortymentu możesz odbierzesz zestaw pojemniczków podróżnych za 1zł!

MEDAVITA Choice Mask Argento / Silver / Srebrna 30ml – Maska koloryzująca, zmieniająca kolor

Pojemniczki podróżne na kosmetyki

Jednym z rozwiązań, które zdaje egzamin podczas każdego wyjazdu, są pojemniki podróżne do samodzielnego napełniania kosmetykami. Mają one całe mnóstwo zalet – przede wszystkim, pozwalają zaoszczędzić wiele miejsca i ciężaru w bagażu. Ponadto, znacząco skracają czas odprawy na lotnisku – o ile lecimy na urlop samolotem. Nie jest to jednak opcja dedykowana wyłącznie na tego rodzaju podróże – jadąc na wakacje samochodem również warto się w nie zaopatrzyć. Dużym plusem pojemników podróżnych jest także możliwość przelania do nich szamponu czy odżywki, która nie jest dostępna w wersji „travel size”. W asortymencie Bea Beleza dostępne są zestawy, składające się z siedmiu niewielkich elementów. To buteleczki i pojemniczki wyposażone dodatkowo w praktyczne dozowniki oraz pompki, ułatwiające korzystanie z kosmetyków.

Co więcej, są one zapakowane w poręczną przezroczystą kosmetyczkę zasuwaną na zamek. Pojemność wszystkich pojemniczków z zestawu nie przekracza tej, która jest dozwolona do bagażu podręcznego. Podróżne opakowania do przelewania kosmetyków sprawdzą się nie tylko podczas wyjazdu na urlop, ale i w przypadku pojedynczych weekendowych wyjść na basen czy do parku wodnego! To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy szybko umyć włosy po basenowym szaleństwie – duża butelka szamponu zdecydowanie nie będzie tu potrzebna!

Bądź eko i pakuj się z głową!

Kosmetyki w wersji „travel size” lub specjalne małe pojemniczki podróżne to idealna opcja na każdy wyjazd. Nie tylko sprawiają one, że bagaż jest znacznie lżejszy, ale i pozwalają zmieścić w nim dużo więcej innych, równie istotnych przedmiotów. Wybierając ten wariant, możesz też mieć pewność, że Twój bagaż do samolotu nie będzie wymagał dodatkowej opłaty. Co więcej, sięgając po pojemniczki do przelewania kosmetyków, troszczysz się o środowisko i naszą planetę! Wielorazowe buteleczki, wybrane na rzecz dużych, jednorazowych plastikowych butelek, to wyjątkowo ekologiczne rozwiązanie. Inwestując w te niewielkie i praktyczne akcesoria, możesz zabrać ulubione kosmetyki gdziekolwiek zechcesz!

Tym samym, nie przerwiesz dobranej do potrzeb swoich włosów pielęgnacji i dostarczysz im niezbędnych składników także na wakacjach. W lecie jest ona szczególnie ważna – pasma są wówczas narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych, słonej wody czy chloru. Zabierając swoje ulubione maski, odżywki i olejki w małych opakowaniach, nie musisz martwić się o pogorszenie kondycji swoich włosów.

MEDAVITA B-Refibre Reconstructive Shampoo 55ml – Szampon rekonstrukcyjny do włosów zniszczonych