wypadające włosy

Nadmierne wypadnie włosów, czyli utrata powyżej 150 pasm dziennie, to powszechny problem, z którym borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Na szczęście na rynku można znaleźć całą rzeszę preparatów przeciwdziałających tej dolegliwości. Jednymi z nich są kuracje na wypadanie włosów, które cieszą się dużą popularnością i przynoszą doskonałe efekty w postaci zahamowania nadmiernej utraty pasemek i ich wzmocnienia oraz odżywienia.

Kuracja – szybki i skuteczny sposób na wypadanie włosów

Kuracje hamujące nadmierne wypadanie włosów przynoszą doskonałe efekty, dzięki odpowiedniemu skomponowaniu składników. Wykazują one nie tylko działanie wzmacniające i odbudowujące, ale też poprawiają mikrokrążenie skóry głowy. Preparaty zawierają skoncentrowane składniki w postaci substancji aktywnych i witamin, które wnikają w głąb cebulek i skóry głowy, dzięki czemu ich działanie jest szybko widoczne. Kuracja na wypadanie włosów zwykle przynosi zadowalające rezultaty po 2-3 miesiącach regularnego stosowania.

Kuracje przeciw wypadaniu włosów

Oferujemy szereg kuracji i preparatów przeciwdziałających nadmiernemu wypadaniu kosmyków stworzonych z myślą zarówno o kobiecych, jak i męskich potrzebach. Poznaj nasze propozycje!

  • Kemon Actyva p Factor Intensive Lotion Men Hair Loss Prevention – intensywny lotion przeciw wypadaniu włosów, którego skład został opracowany z myślą o męskich potrzebach. Regularne stosowanie lotionu daje doskonałe efekty w postaci zminimalizowania łysienia oraz wyraźnie grubszych i bardziej gęstych włosów.
  • Kemon Acytva p Factor Intensiwe Lotion Woman Hair Loss Prevention – intensywny lotion przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, którego formułę wzbogacono o roślinne komórki macierzyste. Efekty stosowania lotionu w postaci zagęszczenia, pogrubienia kosmyków i zmniejszenia stopnia łysienia można zaobserwować już po 3 miesiącach stosowania.
  • Loreal Aminexil Advanced Anti-Thinning Hair Programme – odżywcza kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów, która swe działanie opiera na połączeniu dwóch składników aktywnych: Aminexilu i kompleksu odżywczego Omega-6. Aminexil przyczynia się do poprawy ukorzenienia cebulki włosowej, mocno ją przytwierdzając w punkcie wzrostu. Dzięki temu włókno włosa może silniej osadzić się w skórze głowy. Ponadto substancja ta poprawia cały proces dotlenienia włosa i wpływa na lepsze odżywienie i ukrwienie cebulki. Natomiast wyjątkowy kompleks Omega-6 pobudza wzrost pasm. W konsekwencji włókna włosów zostają wzmocnione, a wypadanie znacznie ograniczone. Celem osiągnięcia zadowalających rezultatów należy stosować 1 dawkę dziennie przez 6 tygodni, a następnie zastosować kurację podtrzymującą: minimum 3 dawki tygodniowo przez kolejnych 8 tygodni.
  • Wella Sp Balance Scalp Energy Serum – intensywna kuracja wzmacniająca, zapobiegająca wypadaniu włosów, które swe doskonałe działanie zawdzięcza kompleksowi Energizing Complex, w skład którego wchodzi kofeina, biotyna, kwas laurynowy i witaminy. Solidna dawka substancji odżywczych zawarta w serum pozwoli rozprawić się na dobre z problemem wypadania kosmyków i uczyni je mocnymi, grubymi i zdrowymi.
  • Wella Sp Men Maxximum Tonic – intensywny tonik zapobiegający wypadaniu włosów stworzony z myślą o mężczyznach borykających się z dziedzicznym wypadaniem pasemek. Dzięki systematycznemu stosowaniu preparatu wypadanie kosmyjów można zredukować nawet do 50%. Znajdująca się w kosmetyku kofeina i biotyna wzmacniają włosy i pobudzają mikrokrążenie skóry głowy, w konsekwencji przedłużeniu ulega cykl życia włosów, a my możemy cieszyć się bujną czupryną.

  • Kerastase Specifique Aminexil + Complexe AOX – kuracja przeciw wypadaniu opierająca swoje działanie na innowacyjnej formule. To system Aminexil 15 000 ppm, stanowiący cenną mieszankę kompleksów: Aminexil®, GlucoLipide GL® i Madecassoside, które wzmacniają i zagęszczają pasma. System Aminexil 15 000 ppm wpływa też na kondycję tkanek otaczających korzeń włosa pozostawiając je bardziej elastycznymi i sprężystymi. Wyciąg z tropikalnej rośliny spowalnia starzenie i stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, z kolei kompleks AOX chroni skórę głowy i włosy przez stresem. Kurację należy stosować 3 razy w tygodniu przez 6 miesięcy.
  • Kerastase Specifique Aminexil Force R – kuracja intensywnie przeciwdziałająca okresowemu lub stałemu wypadaniu włosów łącząca w sobie działanie 3 substancji aktywnych, które z jednej strony wzmacniają pasma i odżywiają je, z drugiej natomiast eliminują czynniki powodujące wypadanie włosów. Kurację warto stosować w okresie jesiennego lub wiosennego przesilenia – 3 ampułki tygodniowo przez 6 tygodni.
  • Medavita Lotion Concentrée – kuracja ograniczająca wypadanie włosów u kobiet, stworzona z połączenia składników pochodzenia naturalnego.
  • Medavita Lotion Concentrée Homme – kuracja dedykowana mężczyznom, która nie tylko zatrzymuje wypadanie włosów, ale też stymuluje wzrost nowych. Preparat pozwala również na zachowanie nawilżenia skóry głowy.

MEDAVITA Lotion Concentrée – Linia do wypadających włosów (dla kobiet) skoncentrowana natura, dla dodania włosom nowego życia

MEDAVITA Lotion Concentrée Homme – Linia do wypadających włosów (dla mężczyzn) siła natury w walce z wypadaniem włosów u mężczyzn

Zacznij stosować kurację na wypadanie włosów, by szybko i skutecznie rozprawić się z problemem przerzedzenia i przesadnej utraty kosmyków.