Babyliss Pro to jeden z najpopularniejszych producentów urządzeń do stylizacji włosów. Sprzęty tej znanej marki w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami termoochronnymi pozwalają tworzyć niepowtarzalne fryzury. Pora przyjrzeć się nowościom od Babyliss oraz kilku najciekawszym produktom do termoochrony!

Marka Babyliss – co ma nam do zaoferowania?

W asortymencie Bea Beleza pojawiło się ostatnio kilka wartych uwagi nowości marki Babyliss Pro. To profesjonalne urządzenia do stylizacji włosów przy użyciu temperatury – prostownice, lokówki i suszarki. Nadają się one zarówno do stosowania w salonie fryzjerskim, jak i do użytku domowego – zwłaszcza jeśli zależy nam na dobrym stanie naszych włosów. Prawdziwym numerem 1 wśród produktów marki jest prostownica Elipsis 3000 z eliptyczną, nagrzewającą się obudową. To uniwersalne urządzenie, które może być używane również jako lokówka. Specjalna gładka powłoka prostownicy nie trze o włosy i gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła. Dzięki ruchomym płytkom nie ma z kolei potrzeby silnego dociskania sprzętu do powierzchni kosmyków. Pięciostopniowa regulacja temperatury pozwala na jej indywidualne dopasowanie do kondycji pasm.

Prostownica nie tylko zapewnia trwałe efekty – nawet w przypadku wyjątkowo odpornych na stylizację włosów – ale i nadaje kosmykom delikatnego połysku. Innym godnym polecenia produktem Babyliss Pro jest profesjonalna obrotowa lokówko-suszarka Rotating 800W z włosiem z dzika i nylonu. Urządzenie wyróżnia technologia jonowa, eliminująca puszenie i elektryzowanie włosów. Warto przyjrzeć się również profesjonalnej prostownico-lokówce Ultra Curl z zaawansowanym systemem Advanced Heat Management. Sprzęt gwarantuje ciągłą elektroniczną regulację temperatury, dzięki czemu stylizacja jest jeszcze bardziej komfortowa. Możliwość regulacji temperatury pozwala na stosowanie prostownico-lokówki na wszystkich rodzajach włosów – nawet tych wyjątkowo odpornych na stylizację. Produkt wyposażono w płytki w technologii Electro Plating, które gładko suną po pasmach bez nieprzyjemnego tarcia.

BABYLISS PRO Elipsis 3000 – Profesjonalna prostownica do włosów BABYLISS PRO Rotating 800W – Profesjonalna obrotowa lokówko-suszarka BABYLISS PRO Ultra Curl – Profesjonalna prostownica – lokówka

Top 5 produktów do termoochrony z naszej oferty

Stylizacja włosów przy użyciu wysokiej temperatury wymaga wsparcia w postaci kosmetyku termoochronnego. Może to być zarówno spray czy krem, jak i mleczko stosowane jeszcze podczas mycia. Poniżej przedstawiamy 5 topowych produktów do termoochrony dostępnych w naszej ofercie!

Wella Eimi Smooth Thermal Image – spray chroniący przed wysoką temperaturą

Spray termoochronny Eimi Smooth Thermal Image marki Wella to jeden z kosmetyków, które skutecznie zabezpieczają włosy przed wysuszeniem. Oprócz samej ochrony podczas stylizacji produkt zapobiega także puszeniu pasm, nawilża je i nadaje im blasku. Filtr UV zapewnia dodatkowo ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

WELLA Eimi Smooth Thermal Image 150ml – Spray chroniący przed wysoką temperaturą

L’Oreal Tecni Art Pli Spray – spray termo-modelujący

Spray termo-modelujący od L’Oreal – Tecni Art Pli Spray – to kolejny godny polecenia produkt termoochronny. Doskonale zabezpiecza on włosy przed działaniem wysokiej temperatury, gwarantując jednocześnie mocne utrwalenie fryzury. Ponadto kosmetyk unosi włosy u nasady i pomaga zwiększyć ich objętość.

LOREAL Tecni Art Pli Spray 200ml – Spray termo-modelujący

L’Oreal SE Blow Dry Cream – termoochronny krem do stylizacji i suszenia włosów

Marka L’Oreal oferuje nam także skuteczny termoochronny krem – Blow Dry Cream. Oprócz ochrony pasm przed uszkodzeniami wywołanymi wysoką temperaturą – nawet do 230 stopni – produkt zapobiega oklapnięciu włosów i redukuje puszenie. Po użyciu kremu stylizacja jest znacznie łatwiejsza, a utrwalenie fryzury – wyjątkowo trwałe. Produkt zdaje egzamin zarówno podczas suszenia, jak i prostowania włosów.

LOREAL SE Blow Dry Cream 150ml – Termoochronny krem do stylizacji i suszenia włosów

Kerastase Resistance Extentioniste Thermique – krem termoochronny

Kolejnym wartym uwagi kosmetykiem termoochronnym jest krem Resistance Extentioniste Thermique marki Kerastase. Zabezpiecza on kosmyki przed zniszczeniami spowodowanymi wyższą temperaturą, dodatkowo zapewniając im kompleksową pielęgnację. Ponadto krem znacząco zmniejsza łamliwość pasm, nabłyszcza je i naprawia łuski włosa.

KERASTASE Resistance Extentioniste Thermique 150ml – Krem termoochronny

Kerastase Resistance Ciment Termique – termoochronne mleczko

Termoochronne mleczko Kerastase Resistance Ciment Termique, nazywane również cementem termicznym, to produkt zapewniający dogłębne odżywienie i ochronę. Wzmacnia on kosmyki od wewnątrz i odtwarza cement międzykomórkowy – to zasługa technologii Vita-Ciment. Co więcej, kosmetyk zapobiega łamliwości włosów i zapewnia im wyjątkowy lustrzany blask.

KERASTASE Resistance Ciment Termique 150ml – Cement termiczny, termoochronne mleczko odbudowujące i wzmacniające