blogi o urodzie

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę 7 blogów o urodzie, które lubimy najbardziej, cenimy i znamy w firmie (niemal) wszyscy. Dla osób, które są na bieżąco z blogosferą raczej nie będzie tutaj wielkich zaskoczeń, jednak jeśli nie śledzisz tej tematyki, mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

W Bea Beleza uwielbiamy blogi i wiele z nich śledzimy na bieżąco, poszukując inspiracji w ulubionych przez nas obszarach – głownie jest to uroda i to nie tylko włosów 😉 Chętnie śledzimy nowinki kosmetyczne, czytamy recenzje i w komentarzach dzielimy się swoją wiedzą. Przy okazji często dowiadujemy się, jakie produkty lubicie i doceniacie, a następnie sami je testujemy i dołączamy do oferty naszego sklepu. To podejście i ostra selekcja wychodzi nam bardzo na dobre 😉

Gotowy? No to zaczynamy 😉

TOP 7 blogów o urodzie, które pokochasz z miejsca

1. https://www.blondhaircare.com

Jak doskonale wiecie, temat pielęgnacji włosów jest najbliższy naszemu sercu – nie dziwi więc fakt, że blog BlondHairCare jest u nas na pierwszym miejscu. Natalia prowadzi swoje miejsce w sieci od 2011 roku, napisała świetną książkę „Pielęgnacja włosów suchych, porowatych i zniszczonych”, a z jej porad na blogu można czerpać garściami 😉 Polecamy, bo sami lubimy!

2. https://www.alinarose.pl

Blogu Alina Rose nie musimy chyba nikomu przedstawiać – to jeden z najpopularniejszych blogów o urodzie w Polsce. Cenimy bardzo za genialne recenzje i urodowe tricki, które wymiatają 😉 Dodatkowo udało nam się już współpracować z Alina Rose i wiemy, jak bardzo sympatyczną jest osobą. Wielki pozytyw!

3. https://kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com

Kosmetyczna Hedonistka to, wbrew nazwie, blog nie tylko o kosmetykach, ale i o modzie oraz szerokim tematycznie „lifestyle’u” – zdrowe odżywianie, pomysły na wnętrza, postanowienia i nawyki. Wszystkie wypisy cechuje wysoka jakość merytoryczna i miły „dla oka” styl 🙂 Polecamy!

4. http://www.anwen.pl

Blog Anwen to kopalnia informacji i jeden z najpopularniejszych blogów o urodzie w naszym kraju. Tematy są bardzo różnorodne – składy, pielęgnacja włosów, radzenie sobie z problemami, plany pielęgnacyjne czy przepisy hand made. Od głównej tematyki odbiega jedynie dział wnętrza. Blog prowadzony jest już od 7 lat, więc naprawdę, niemal wyczerpuje temat 😉 Lubimy go i jesteśmy na bieżąco z publikacjami.

5. https://beautyicon.pl

Blog Agaty jest przepiękny – od razu rzuca się w oczy świetna grafika na górze strony, która mniej więcej określa tematykę bloga 😉 Na tapecie uroda, testy kosmetyków, medycyna estetyczna (świetne opisy zabiegów!) i dla urozmaicenia garść tekstów lifestylowych. Bardzo interesującym działem są recenzje z różnych wydarzeń kosmetycznych – śledzimy!

6. https://www.srokao.pl

Sroka o to blog kosmetyczny inny niż wszystkie. Po pierwsze, bardzo dużo „czasu antenowego” poświęca tematyce kosmetyków dla mam i ich pociech, a i również recenzji zabawek, książek, gadżetów czy dziecięcych wyprawek. To cenna wiedza dla wszystkich rodziców. Autorka wnikliwie analizuje składy kosmetyków, a na blogu znajdziemy również dział DIY, w którym nauczymy się tworzyć kosmetyki, różnego rodzaju ozdoby okolicznościowe i zabawki dla maluchów.

7. http://www.blessthemess.pl

Milena Paciorak i Ilona Pawłowska-Nawrot to dwie autorki i właścicielki bloga Bless The Mess. Ze swoimi czytelniczkami dzielą się przemyśleniami i wiedzą na temat kosmetyków, pielęgnacji urody i po prostu byciu kobietą – ze wszystkimi plusami i minusami tego stanu rzeczy 😉 Blog jest godny uwagi również z powodu pięknych zdjęć dziewczyn – aż miło popatrzeć. Polecamy!

Umknęła nam jakaś perełka?
Opowiedzcie nam o niej w komentarzach!