Najmodniejsze trendy jesień zima 2016

Fryzjer z 10-letnim doświadczeniem i właściciel warszawskiego salonu Hairmate – Tymek Pięta zdradził nam, jakie fryzury będą królowały w najbliższym sezonie. Jego wiedza na temat ostrych cięć oraz pięknych fryzur jest wręcz porażająca.

Tymoteusz szkolił się w Londynie oraz na statku SPA. Jak sam o sobie mówi, jest fryzjerem z powołania oraz zamiłowania. Mimo, że czesze głównie gwiazdy, satysfakcje daje mu przede wszystkim zadowolony klient, bez względu na status społeczny. W kreatywnym tworzeniu z pewnością pomaga mu industrialne wnętrze salonu, za które odpowiedzialna jest współwłaścicielka – Joanna.

Kręcąc wywiad w tym salonie poczuliśmy się jak w domu. Młoda, zdolna ekipa, która wykonuje swoją pracę nie tylko z pasją, ale i z ogromnym zapałem. Atmosfera jest niezwykle przyjemna już na samym wejściu, gdzie powitała nas managerka salonu Julia. Kawa, herbata? Pełna kultura. Wiedzieliśmy, że w tym salonie nagramy coś wyjątkowego. Mimo, że Tymek na początku był odrobinę zestresowany, to jego wiedza i przygotowanie pozwoliły nakręcić materiał pełen ciekawego contentu. Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a Tymek zaprezentował nam na swojej modelce wspaniałą fryzurę, którą spokojnie można odtworzyć na święta lub sylwestrową noc.

Trendy jesień zima 2016

Właściwie jak to jest z tymi upięciami? Powinniśmy kierować się zasadą, że naturalne jest piękne, czy stawiamy na zorganizowany ład? Kwestia dodatków, akcesoriów i biżuterii do włosów jest równie interesująca. Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielił nam Tymek.

Co o trendach mówi ekspert?

Proste czy kręcone? Naturalne czy wystylizowane? Co z przedziałkiem i grzywką? Jeśli chcecie poznać aktualne trendy panujące we fryzjerstwie, zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Film zrealizowany przez: Mishka Studio
Współpraca: Salon Hairmate