Botoks na włosy to zabieg, który od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientek salonów fryzjerskich. Skutecznie odbudowuje on pasma, zapewnia im regenerację i znacząco wpływa na ich kondycję. A gdyby tak można było przeprowadzić botoks samodzielnie w domowym zaciszu? Z Trendy Hair Elastic to możliwe!

Botoks na włosy – co to takiego?

Botoks na włosy to profesjonalny zabieg fryzjerski, którego celem jest poprawa kondycji pasm. W przeciwieństwie do botoksu wstrzykiwanego w twarz, w tym przypadku stosuje się preparaty zewnętrzne zawierające odpowiednią ilość składników odżywczych. To m.in. keratyna, kolagen czy kwas hialuronowy. Zabieg botoksu sprawdza się doskonale zwłaszcza w przypadku włosów zniszczonych zabiegami mechanicznymi i chemicznymi. Zapewnia on skuteczną regenerację, odbudowę i nawilżenie pasm, będąc jednocześnie całkowicie nieinwazyjnym rozwiązaniem.

Botoks Trendy Hair Elastic – bogactwo żeń-szenia i keratyny

Botoks na włosy Elastic marki Trendy Hair to połączenie nowoczesnej technologii oraz rytuałów rodem ze starożytnej Japonii. Formuła z płynnym żeń-szeniem i keratyną sprawia, że kosmetyk już po jednym użyciu widocznie poprawia stan nawet najbardziej zniszczonych kosmyków. Botoks nadaje się do włosów każdego rodzaju i może być stosowany zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domu, podczas mycia. Już zaledwie jedna saszetka produktu jest w stanie widocznie nawilżyć i odżywić pasma. Oprócz keratyny i wyciągu z żeń-szenia w składzie kuracji znajduje się kompleks Actiscent z witaminą E, który wykazuje dodatkowe właściwości odmładzające włosy.

 

Efekty stosowania botoksu na włosy

Na rezultaty botoksu nie trzeba czekać tygodniami – poprawa kondycji włosów jest widoczna niemal natychmiast po jego wykonaniu. Mowa zarówno o zabiegu wykonywanym w salonie, jak i o domowej pielęgnacji przy użyciu produktu od Trendy Hair. Botoks Elastic z keratyną i żeń-szeniem przynosi włosom aż siedem różnych korzyści. A jakie to efekty? Przede wszystkim znacznie większa elastyczność, na którą wpływa wysoka zawartość keratyny. Włosy zyskują również ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, np. promieniowaniem UV, suchym powietrzem czy niską temperaturą. Żeń-szeń przyspiesza także ich porost i zapewnia pasmom jeszcze większą objętość. Co więcej, kosmyki są mocniejsze i widocznie odżywione od nasady aż po same końce – nie rozdwajają się tak jak przed zabiegiem. Stają się one również znacznie bardziej podatne na zabiegi czy działanie kosmetyków, także tych koloryzujących. Dzięki botoksowi włosy odzyskują ponadto zdrowy, naturalny blask oraz odpowiedni poziom nawilżenia. Możesz także na długi czas pożegnać się z problemem puszenia kosmyków – a jeśli połączysz kurację botoksem Trendy Hair z innymi produktami z serii Elastic lub Urban Recovery, uzyskasz jeszcze lepsze efekty.

 

Jak wykonać zabieg na włosy w warunkach domowych?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy botoks na włosy jest dla Ciebie, nie musisz wcale wykonywać zabiegu w salonie fryzjerskim. Z powodzeniem przeprowadzisz go na włosach w domu – zasady stosowania kuracji Elastic są wyjątkowo proste. Wystarczy, że na umyte i osuszone ręcznikiem włosy zaaplikujesz zmieszaną zawartość saszetek nr 01 i 02. Jedno opakowanie z powodzeniem wystarczy zarówno na krótkie, jak i na dłuższe włosy. Ważne, aby nałożyć preparat od nasady aż po końce pasm. Możesz też zmieszać botoks z wybraną maską marki Trendy Hair. Produkt po aplikacji powinien pozostać na włosach na siedem minut – już tak krótki czas wystarcza, abyś zauważyła poprawę kondycji swoich kosmyków. Po upływie siedmiu minut dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą – to wszystko! Nie musisz też powtarzać zabiegu kilkukrotnie – kiedy wysuszysz pasma lub pozostawisz do naturalnego wyschnięcia, od razu zobaczysz zaskakujące rezultaty.

Jeśli zależy Ci na kuracji, która w krótkim czasie i w wyjątkowo prosty sposób pozwoli Ci naprawić uszkodzone, przesuszone pasma, botoks Trendy Hair Elastic z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź ofertę Bea Beleza – teraz możesz kupić go w jeszcze niższej cenie w zestawie z lakierem Moonlight od Medavity.