HH Simonsen – poznaj markę

HH Simonsen to duński producent wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów fryzjerskich, które cieszą się dużym uznaniem wśród fryzjerów i stylistów na całym świecie. Jakie cechy wyróżniają tę markę? To funkcjonalność, skuteczność i skandynawski design, które czynią te produktami wyjątkowymi i cenionymi, nie tylko przez profesjonalistów.

HH Simonsen – charakterystyka duńskiej marki

Marka HH Simonsen została założona w 2003 roku w Danii, w mieście Skaerbaek przez trójkę przyjaciół, będących fryzjerami, którzy z racji wykonywanego zawodu doskonale znali i rozumieli, zarówno potrzeby jak i specyfikę branży fryzjerskiej. To właśnie wiedza i doświadczenie pozwoliła im stworzyć wyjątkową markę oferującą wysokiej jakości sprzęt fryzjerski, który jest znany i ceniony przez stylistów z całego świata, a także szczotki, gumki i inne akcesoria do włosów, jak również profesjonalne kosmetyki do stylizacji pasemek. Proponowane przez duńską markę sprzęty odznaczają się wysoce zaawansowaną, nowoczesną technologią, co przekłada się na ich funkcjonalność, a co za tym idzie – ułatwienie, usprawnienie i przyspieszenie codziennej pracy fryzjerów. Marka HH Simonsen dba również o klientów indywidualnych, oddając w ich ręce szereg produktów, które z powodzeniem można używać w domu.

Warto przy tym dodać, że marka HH Simonsen przywiązuje ogromną wagę do ochrony środowiska, co przejawia się w ciągłym udoskonalaniu metod produkcji po to, by nie wyrządzać środowisku szkód, a także w stosowaniu nietoksycznych i biodegradowalnych materiałów, np. toreb wielokrotnego użytku.

Szeroka oferta produktów do włosów HH Simonsen

W ofercie duńskiej marki HH Simonsen można znaleźć szereg sprzętów i akcesoriów ułatwiających codzienną pielęgnację i stylizację włosów, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w salonach fryzjerskich, jak i w zaciszu własnego domu.

  • Urządzenia elektryczne do włosów – pod szyldem marki HH Simonsen kryje się przede wszystkim szeroka gama sprzętów do włosów, takich jak suszarki, prostownice, lokówki czy falownice, wyposażonych w najnowszą technologię, która chroni pasemka nie tylko przed działaniem wysokiej temperatury, ale też je pielęgnuje i odżywia. Warto przy tym dodać, że wszystkie narzędzia elektryczne odznaczają się wytrzymałością, funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania oraz zużywają bardzo mało prądu.
HH SIMONSEN Boss Dryer Sorbet Blossom – Suszarka do włosów – Edycja limitowana HH SIMONSEN Curling Iron ROD VS12 Edgy Curls – Lokówka do włosów
  • Kosmetyki do stylizacji kosmyków – włosy muszą nie tylko dobrze wyglądać, ale też komfortowo się czuć, dlatego marka HH Simonsen stworzyła wyjątkową linię produktów do stylizacji, wśród których znajdziesz m.in. wosk, żel, spray do układania kosmyków czy spray termoochronny. Skuteczność preparatów HH Simonsen tkwi w ich wyjątkowym składzie, który wpływa nie tylko na utrwalenie włosów, ale też przyczynia się do poprawy nawilżenia i odżywienia pasm.
HH SIMONSEN Blue Extreme Wax 90ml - Wosk do stylizacji włosów o ekstremalnej mocy utrwalenia
HH SIMONSEN Blue Extreme Wax 90ml – Wosk do stylizacji włosów o ekstremalnej mocy utrwalenia
HH SIMONSEN Creative Glue – Utrwalający żel do włosów o matowym wykończeniu 150ml
  • Szczotki i grzebienie do włosów – marka HH Simonsen opracowała kilka rodzajów szczotek i grzebieni do włosów, a wszystko po to, by odpowiedzieć na potrzeby, jak najszerszego grona odbiorców. W asortymencie znajdziesz szczotkę do rozczesywania włosów i szczotkę nadającą połysk ze specjalnym, elastycznym włosiem SmartFlex, chroniącym pasma przed łamaniem i kruszeniem się; szczotkę do modelowania i wygładzania pasm; szczotkę wygładzającą oraz rozplątującą, ale też szczotkę do stylizacji czy szczotkę dedykowaną włosom przedłużanym, jak również szeroki wybór okrągłych szczotek do modelowania i grzebieni.
OLIVIA GARDEN Finger Brush Combo Medium (black) – Szczotka do rozczesywania i masażu z włosiem dzika HH SIMONSEN Heat Brush 43mm – Okrągła szczotka do modelowania włosów z ceramiczną powłoką zmieniającą kolor rozmiar M
  • Akcesoria fryzjerskie – jak wszystkie produkty, tak i akcesoria fryzjerskie zostały opracowane we współpracy z fryzjerami. Celem szeroko pojętej grupy akcesoriów, wśród których znajdziesz m.in. krzesło fryzjerskie czy główki treningowe jest uprzyjemnienie i usprawnienie pracy fryzjerów oraz stworzenie im komfortowych warunków do pracy.
HH SIMONSEN Exercise Heads Jane – Główka treningowa fryzjerska HH SIMONSEN Stylist Chair – Hoker krzesło fryzjerskie (model klasyczny)
  • Gumki do włosów – z pewnością jest to produkt, który zasługuje na uwagę. Miękkie i elastyczne gumki do włosów występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Przy ich pomocy w szybki i bezproblemowy sposób wyczarujesz na swojej głowie wymarzoną fryzurę bez obawy o wyrywanie czy ciągnienie kosmyków. Gumka może też pełnić funkcję stylowej bransoletki.
HH SIMONSEN Hair Cuddles Pink – Gumki do włosów różowe 3 szt. HH SIMONSEN Hair Cuddles Light Blue – Gumka do włosów jasnoniebieska 1 szt.

Postaw na profesjonalne sprzęty i akcesoria fryzjerskie HH Simonsen, by nawet w zaciszu własnego domu zafundować swoim włosom opiekę i pielęgnację na najwyższym poziomie!