Jeśli Twoje włosy wymagają intensywnej rekonstrukcji, są suche, uwrażliwione, tępe, matowe i bez wyrazu. Potrzebują specjalnego wsparcia, intensywnej rekonstrukcji, która wnika w głąb włókna.

Linia Beta Refibre od Medavita pomoże Ci o nie zadbać. To rytuał pielęgnacyjny, który szybko odbuduje i zrekonstruuje pasma, zapewniając im piękny i zdrowy wygląd. Sprawdźmy, co znajduje się w tej wyjątkowej serii…

Linia Beta Refibre – odbudowuje, rekonstruuje i wzmacnia

Beta Refibre marki Medavita to seria, którą powinna poznać każda włosomaniaczka. Kosmetyki wchodzące w jej skład umożliwiają głęboką regenerację i odbudowę nawet najbardziej zniszczonych i wrażliwych pasm. Są one polecane m.in. osobom, które często poddają włosy działaniu wysokich temperatur, przechodziły zabiegi chemiczne, częste koloryzacje czy rozjaśnianie. Regularne stosowanie szamponu, maski oraz pozostałych elementów linii Beta Refibre przynosi efekty w postaci mocnych, elastycznych i lśniących kosmyków. Dzięki zawartości beta-karotenu, produkty zwalczają wolne rodniki i wykazują działanie antyoksydacyjne. Obecność wolnych rodników w organizmie ma negatywny wpływ na stan skóry i włosów. Antyoksydanty, nazywane też przeciwutleniaczami, wzmacniają strukturę włosa, zwiększają grubość pasm i zapobiegają ich nadmiernemu wypadaniu.

Reconstructive Shampoo – rekonstrukcyjny szampon

Rekonstrukcyjny szampon do włosów zniszczonych z linii Beta Refibre to kosmetyk, który oprócz delikatnego oczyszczania uzupełnia włókno włosa na całej długości. Po jego użyciu pasma stają się znacznie mocniejsze i głęboko nawilżone, a przy tym – są zabezpieczone przed starzeniem oraz czynnikami środowiskowymi i chemicznymi. Zawarte w składzie produktu polikwaternium-10 wykazuje działanie powlekające, antystatyczne i kondycjonujące. Co więcej, szampon ułatwia rozczesywanie i nadaje kosmykom naturalnego blasku. W połączeniu z pozostałymi kosmetykami z serii, Beta Refibre Reconstructive Shampoo potrafi zdziałać prawdziwe cuda!

MEDAVITA B-Refibre Reconstructive Shampoo 55ml – Szampon rekonstrukcyjny do włosów zniszczonych

Reconstructive Hair Mask – rekonstrukcyjna maska

Linia Beta Refibre obejmuje także rekonstrukcyjną maskę do włosów zniszczonych. To kosmetyk o intensywnym działaniu naprawczym i przeciwstarzeniowym. Pielęgnacyjna maska powleka pasma uszczelniającą łuski warstwą ochronną, która doskonale zabezpiecza je przed kolejnymi uszkodzeniami. Włosy są dzięki niej także bardziej zwarte oraz podatne na układanie i rozczesywanie. Składniki maski wzmacniają kosmyki, zapobiegają utracie wody i znacząco przyspieszają ich regenerację. Już zaledwie pięć minut na włosach wystarczy, aby zobaczyć rezultaty w postaci elastycznych, lśniących pasm!

MEDAVITA B-Refibre Reconstructive Hair Mask 50ml – Maska rekonstrukcyjna do włosów zniszczonych

Reconstructive Hair Microemulsion – rekonstukcyjna mikroemulsja

Reconstructive Hair Microemulsion to głęboko restrukturyzująca emulsja przeznaczona do włosów zniszczonych. W jej składzie znajdziemy cenne substancje czynne, m.in. beta-karoten, karbocysteinę, treoninę, serynę czy quanternium-10. Produkt naprawia włókno włosa, nadając kosmykom miękkości, elastyczności i połysku. Po jego użyciu włosy są zabezpieczone nie tylko przed uszkodzeniami, ale i przed działaniem czynników zewnętrznych czy środków chemicznych. Ponadto Reconstructive Hair Microemulsion intensywnie nawilża i wzmacnia pasma – to zasługa m.in. obecnego w składzie kompleksu Amino Concentré. Oprócz widocznej regeneracji włosów kosmetyk reguluje też wydzielanie sebum. Użycie emulsji jest wyjątkowo proste – wystarczy spryskać nią umyte, wilgotne włosy i delikatnie wczesać grzebieniem.

MEDAVITA B-Refibre Reconstructive Hair Microemulsion 150ml – Mikroemulsja rekonstukcyjna do włosów zniszczonych

B-Nectar Reconstructive Hair Cream – rekonstrukcyjny krem

Rekonstrukcyjny krem B-Nectar Reconstructive Hair Crem to kolejny produkt, który warto włączyć do codziennej pielęgnacji włosów. Jego największą zaletą są efekty widoczne już po zaledwie jednym użyciu! Zawarty w nektarze olej sezamowy odświeża i rozświetla matowe, osłabione kosmyki. Po aplikacji kremu włosy są zabezpieczone przed działaniem czynników z zewnątrz i odwodnieniem, a ponadto – znacznie bardziej elastyczne. Zaletą kremu z linii Medavita Beta Refibre jest jego wygodna formuła bez spłukiwania – wystarczy nałożyć go na osuszone ręcznikiem włosy i delikatnie je wysuszyć. Produkt można też śmiało aplikować na całkiem suche pasma.

MEDAVITA B-Refibre B-Nectar Reconstructive Hair Cream 50ml – Krem rekonstrukcyjny do włosów zniszczonych

W asortymencie Bea Beleza dostępne są zarówno pojedyncze kosmetyki z linii Beta Refibre, jak i zestawy z innymi produktami marki Medavita. Wypróbuj je na swoich włosach i przekonaj się na własne oczy, jakie przynoszą efekty!